Please be advised all informations on the site can be used free of charge. As Secret of Love Family; we do not accept donation, we do all with what Allah has given us and share to people. If you would love to help us you can buy our books to support us. Help us so we can help others.


Kıymetli ablalarım, abilerim ve kardeşlerim. Bu sitede bulunan bütün bilgilerden dilediğiniz gibi ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bağış kabul etmiyoruz. Yardım etmek ve ailemize katılmak isterseniz kitaplarımızdan satın alarak bize yardım edebilirsiniz. BUY BOOKS - KITAP SATIN AL

SECRET OF LOVE BUY THE BOOK : All we need is LOVE, to love eachother, share, help others, stay happy with what we have in our hands and trust in Allah.

AŞKIN SIRRI KITABI SATIN AL : Bize lazım olan sadece AŞK, birbirimizi sevmek Allah için, paylaşmak ve elimizdekiler ile mutlu olmak ve Allah'a tevekkül etmek.

HELP ME MY LORD BUY THE BOOK : Sometimes you fell tired even exhausted and do not know what to do. So in that situation all you need is take a shelter in Allah.

YARDIM ET ALLAH'IM KITABI SATIN AL : Bazen yorgun hissedersin, tükenmiş ve ne yapacağını bilemezsin. Yapman gereken tek şey Allah'a sığınmak ve teslim olmak.

Back to Books